Language
Currency

Doprava na SR a ČR zdarma pri nákupe nad 90€

Zo Srí Lanky k značke

Ahojte, 

Moje meno je Lujza a som zakladateľkou moonlou – malej slovenskej značky, ktorá prezentuje univerzálne bambusové oblečenie a pokrývky hlavy.

Prvá myšlienka vznikla v období, kedy som kvôli alopécii – autoimunitnému ochoreniu, stratila vlasy.

Hľadala som pokrývku hlavy, v ktorej by som sa cítila pohodlne a zároveň aj pekne. Viazala som si na hlavu farebné šatky, čo sa stretlo s pozitívnymi reakciami môjho blízkeho okolia i verejnosti. Tieto šatky ale neboli veľmi praktické, a tak som začala premýšľať o iných alternatívach.

Príbeh značky sa začal písať v roku 2019, kedy som vycestovala na Srí Lanku a môj mesačný ozdravný pobyt sa zmenil na 5 mesačné behanie po celom ostrove s batohom plným látok.

A tak sa jeden bláznivý nápad a potreba kvalitnej, pohodlnej a módnej pokrývky hlavy zmenila na prvú moonlou kolekciu, ktorá bola ušitá v malej dielni pri Colombe na Srí lanke.

V súčasnosti vyrábame všetky produkty v lokálnej dielni na Slovensku. Používame kvalitné, prírodné a certifikované látky a vlastné strihy, ktoré osobne testujeme. 

moonlou sa stalo módnym doplnkom pre každú príležitosť a zároveň aj funkčnou pomôckou. Portfólio tvoria turbany, čelenky a vlasové doplnky s dôrazom na detail a originalitu.

V roku 2022 sme rozšírili produktové portfólio o exkluzívne bambusové komplety inšpirované životom pri oceáne, ktoré tiež nájdete na tomto webe pod lou bamboo clothing.

Cesta tvorby a vedenia moonlou ma neustále učí novým veciam, nielen v pracovej, ale aj v osobnej rovine. 

Značka je mne samej ako aj iným ženám pripomienkou, aby sa rešpektovali také aké sú, s láskou, odvahou a trpezlivosťou.