Language
Currency

Zo Srí Lanky k značke

Ahojte, 

Moje meno je Lujza a som zakladateľkou moonlou – slovenskej značky, ktorá prezentuje exkluzívne bambusové oblečenie a doplnky.

Moonlou príbeh sa začal písať v roku 2019, kedy som vycestovala na Srí Lanku a môj mesačný ozdravný pobyt, ktorý pre mňa obrátil všetko hore nohami, sa zmenil na 5-mesačné behanie po celom ostrove s batohom plným látok.

A tak sa jeden bláznivý nápad a v tom období nutnosť kvalitnej, pohodlnej, ale aj módnej pokrývky hlavy, zmenila na prvú moonlou kolekciu, ktorá bola ušitá v malej dielni pri Colombe. Našu ponuku vtedy tvorili len turbany a čelenky s vlastným dizajnom.

Po návrate na Slovensko a predstavení značky sa výroba produktov presunula do slovenskej dielne. Dnes šijeme všetky produkty lokálne na základe vlastných, originálnych strihov. Používame kvalitné, prírodné a certifikované látky, ktoré osobne testujeme. 

Portofólio sme v roku 2022 rozšírili o exkluzívnu kolekciu bambusového oblečenia, ktoré dnes predstavuje nosný piliér značky. 

Na trh prinášame doposiaľ v Európe takmer nepoznané kvalitné oblečenie ušité z bambusu s najvyššou možnou certifikáciou, ktoré je vhodné aj pre veľmi citlivú pokožku.

Existencia moonlou značky je mementom rešpektu a prijatia aj ťažkých životných chvíľ ako šancí na osobný rozvoj a zmenu.